Navigace

Obsah

 
úsek pedagogický
   
 
 
 
 
ředitelka školy
Mgr. Alena Lorenzová
reditelka@4zsmost.cz  
 
 
 
 
statutární zástupkyně ředitelky školy
Mgr. Jana Petáková
zastupce@4zsmost.cz      
 
 
 
 

zástupce ředitelky školy

Mgr. Jakub Melich Jakub.Melich@4zsmost.cz      
       
výchovná poradkyně - volba povolání
Mgr. Jiřina Matějková
Jirina.Matejkova@4zsmost.cz  
 
 
 
 
výchovná poradkyně - spec.  pedagogika
Mgr. Jana Petáková
zastupce@4zsmost.cz  
 
 
 
 
preventistka rizikového chování
Mgr. Ivana Votrubová
Iva.Votrubova@4zsmost.cz  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
třídní učitelé I. stupně
 
 
Konzultačni hodiny
 
I.A Martina Čermáková Martina.Cermakova@4zsmost.cz út 15.00 - 16.00
I.B Mgr. Andrea Jandáková Andrea.Jandakova@4zsmost.cz út 15.00 - 16.00
I.C Mgr. Radka Šounová Radka.Sounova@4zsmost.cz út 14.00 - 15.00
II.A Mgr. Daniela Paurová Daniela.Paurova@4zsmost.cz út 14.30 - 15.30
II.B Mgr. Lenka Vášová Lena Vasova@4zsmost.cz út 14.30 - 15.30
II.C Veronika Krupiková Veronika.Krupikova@4zsmost.cz po 15.00 - 16.00
III.A Marie Mrázová Marie.Mrazova@4zsmost.cz

út 14.00 - 15.00

III.B Mgr. Petra Strouhalová Petra.Strouhalova@4zsmost.cz

út 14.00 - 15.00

III.C Mgr. Petra Šamunová Petra.Samunova@4zsmost.cz

út 14.00 - 15.00

IV.A Mgr. Klára Prošková Klara.Proskova@4zsmost.cz

út 15.00 - 16.00

IV.B Mgr. Tereza Zebischová Tereza.Zebischova@4zsmost.cz

st 15.00 - 16.00

IV.C Mgr. Radka Strouhalová Radka.Strouhalova@4zsmost.cz

út 14.30 - 15.30

V.A Mgr.  Eva Krupiková Eva.Krupikova@4zsmost.cz

út 16.00 - 17.00

V.B Mgr. Marie Andělová Marie.Andelova@4zsmost.cz

út 15.00 - 16.00

V.C
Mgr. Eva Kroupová
Eva.Kroupova@4zsmost.cz

út 14.00 - 15.00

     

 

třídní učitelé II. stupně     Konzultačni hodiny
VI.A Mgr. Zdeňka Bláhová Zdenka.Blahova@4zsmost.cz út 15.00 - 16.00
VI.B Mgr. Martina Švíková Martina.Svikova@4zsmost.cz čt 14.00 - 15.00
VI.C Bc. Denisa Palečková Denisa.Paleckova@4zsmost.cz po 15.00 - 16.00
VII.A Ing. Iveta Scholzová Iveta.Scholzova@4zsmost.cz út 15.00 - 16.00
VII.B Mgr. Iva Votrubová Iva.Votrubova@4zsmost.cz út 15.00 - 16.00
VIII.A Ing. Libor Hubaček Libor.Hubacek@4zsmost.cz

pá 14.00 - 15.00

VIII.B Mgr. Lenka Nováková Lenka.Novakova@4zsmost.cz

po 15.00 - 16.00

VIII.C Mgr. Jakub Melich Jakub.Melich@4zsmost.cz

po 15.00 - 16.00

IX.A Mgr. Šárka Mandincová Sarka.Mandincova@4zsmost.cz

út 15.00 - 16.00

IX.B Mgr. Jaroslava Niklová Jaroslava.Niklova@4zsmost.cz

út 16.00 - 17.00

bez třídnictví
 
 
Konzultačni hodiny
učitelka 
Jana Honzíková
Jana.Honzikova@4zsmost.cz

út 16.00 - 17.00

učitelka
Marie Sekyrková Marie.Sekyrkova@4zsmost.cz

út 15.00 - 16.00

trenér
Lukáš Kroc
Lukas.Kroc@4zsmost.cz

po 16.00 - 17.00

učitel
Bc. Michal Prokop Michal.Prokop@4zsmost.cz po 15.00 - 15.45
učitel
Bc. Aleš Jaroš
Ales.Jaros@4zsmost.cz

čt 13.20 - 14.00

učitelka Oleksandra Bakai Oleksandra.Bakai@4zsmost.cz po 13.30 - 14.30
učitelka Mgr. Renata Huláková Renata.Hulakova@4zsmost.cz út 15.00 - 16.00
učitelka Mgr. Jiřina Matějková Jirina.Matejkova@4zsmost.cz út 15.45 - 16.30
učitelka Mgr. Vlasta Hurčíková Vlasta.Hurcikova@4zsmost.cz po 13.20 - 14.05
       
Přípravná třída
 
 
Konzultačni hodiny
učitelka
Iveta Ochtábcová
Iveta.Ochtabcova@4zsmost.cz

út 15.00 - 16.00

 
 
 
 
školní družina
 
 
 
vedoucí vychovatelka
Helena Klepácsová
Helena.Klepacsova@4zsmost.cz  
vychovatelka 
Veronika Krupiková Veronika.Krupikova@4zsmost.cz  
vychovatelka
Bc. Radka Kuncová
Radka.Kuncova@4zsmost.cz  
vychovatelka
Jana Cmíralová
Jana.Cmiralova@4zsmost.cz  
 
 
 
 
školní klub      
vychovatelka Marie Trebulová Marie.Trebulova@4zsmost.cz  
       
asistent pedagoga
Jaroslava Novotná
 
 
 
 
Monika Lešťanová
 
 
  Eva Římková    
       
 
úsek ekonomický a správní
 
 
 
 
 
 
ekonomka, účetní
Hana Prokopová
ekonom@4zsmost.cz   
hospodářka, personalistka
 
Vladimíra Kořínková
sekretar@4zsmost.cz  
 
 
 
 
     
 
úsek provozní
 
 
 
 
 
 
školník, údržbář
Václav Nedvěd
 
 
       
uklízečka
Blanka Jandáková  
 
uklízečka
Jaroslava Körschnerová
 
 
uklízečka
Hana Kamírová  
 
uklízečka
Eva Kořínková  
 
uklízečka
Lenka Matějková
 
 
 
 
 
 
 
úsek stravovací
 
 
 
 
 
 
vedoučí ŠJ, provozářka
Monika Vávrová
jidelna@4zsmost.cz  
vedoucí kuchařka
Miroslava Lopatová
 
 
zastupce vedoucí kuchařky
Hana Mišáková
 
 
kuchařka
Petra Matoušková  
 
kuchařka
Larisa Rýdlová
 
 
kuchař
Luboš Lžičař