Menu
ZŠ Most
, Most,
Václava Talicha

Sportovní klub

Sportovní klub při 4.ZŠ Most 

Školní rok 2021/2022!!! - aktualizováno 12.10.2021 

"Zlepšujeme fyzickou zdatnost a sportovní dovednosti našich sportovců, vytváříme týmy, které umí vyhrávat, radovat se i přijmout prohru. Chceme, aby se naši sportovci dokázali sportem bavit celý život. Nic víc :)))). Naši sportovci jsou základním kamenem veškerých stávajících nebo budoucích reprezentačních týmů naší školy a jejich sportovní úspěchy nás opravdu těší!!!"  

trenéři kroužků :)

Naše sportovní kroužky jsou:

Placené - 150 Kč/ pololetí - bližší informace Libor Hubáček tel. 737 666 765

Atletika

  • Trenér: Libor Hubáček
  • Určeno pro: 2.- 6. ročník
  • Tréninky: St – 15:00 – 16:00 
  • Místo a první trénink: hřiště / velká tělocvična, 22. září!!!

Florbal kluci

  • Trenér: Libor Hubáček
  • Určeno pro: chlapce 6.- 9. ročník
  • Tréninky: Čt – 06:45 – 07:40
  • Místo a první trénink: Velká tělocvična, 23. září!!!

Florbal dívky 

  • Trenér: Jaroslava Niklová
  • Určeno pro: dívky 6.- 9. ročník
  • Tréninky: Pá – 07:00 – 07:40
  • Místo a první trénink: Velká tělocvična, 15. října!!!

Šachy

  • Trenér: Jaroslava Körschnerová
  • Určeno pro: 1.- 9. ročník
  • Tréninky:
    • hráči - St 15:00 – 16:00
    • začátečníci - Čt 15:00 - 16:00
  • Místo a první trénink: Školní jídelna, 6.října.2021

Florbal

  • Trenér: Michal Prokop
  • Určeno pro: 1. - 5. ročník
  • Tréninky: Po - 7:00 - 7:45
  • Místo a první trénink: Velká tělocvična, 4. října!!!

Badminton

  • Trenér: Lukáš Kroc
  • Určeno pro: 1. ročník
  • Tréninky: St - 11:45 - 12:30
  • Místo a první trénink: tělocvična, 13. října

Badminton

  • Trenér: Lukáš Kroc
  • Určeno pro: 2.- 5. ročník
  • Tréninky: Po - 13:20 - 14:05
  • Místo a první trénink: tělocvična, 11. října

Jak sportovat s námi ?

Přijít na první trénink a nahlásit se trenérovi. Následně zaplatit prosím bankovním převodem do 10.10.2021 poplatek 150 korun za kroužek na : č.ú.1401408714/0600 částka 150 korun za kroužek, variabilní symbol Vašeho dítěte ( stejný jako má ve své třídě např. 7701) ale hlavně s poznámkou jména dítěte, např. Petr Anděl - atletika nebo pokud navštěvuje 2 kroužky 300 korun např. Petr Anděl - florbal, šachy a pak jste členem kroužku našeho sportovního klubu!!!

Hrazené z projektu - Pro žáky ZDARMA: - bližší informace Jana Petáková tel. 417 633 236

Ekologický kroužek 1

  • Trenér: Renata Huláková
  • Určeno pro: 3. - 9. ročník
  • Tréninky: Pá – 14:00 – 15:30
  • Místo a první trénink: 17.9.

Ekologický kroužek 2

  • Trenér: Zdenka Bláhová
  • Určeno pro: 3. - 9. ročník
  • Tréninky: Pá – 14:00 – 15:30

ENVIRO-Turistický kroužek - 1

  • Trenér: Renata Huláková
  • Tréninky: Nepravidelně St –  + 1x za měsíc výlet

ENVIRO-Turistický kroužek - 2

  • Trenér: Tereza Zebischová
  • Tréninky: Nepravidelně St – 12:30 – 13:30 + 1x za měsíc výlet

Dopravní výchova

  • Trenér: Eva Krupiková
  • Tréninky: St – 14:00 – 15:30  1x za 14 dní

Kolektivní stolní hokej

  • Trenér: Jakub Schlosser
  • Určeno pro: 3. - 9. ročník
  • Tréninky: Čt – 15:00 – 16:30
  • Místo a první trénink: Třída 7.B, 14. října !!!

Komunikace v AJ

  • Trenér: Marie Mrázová
  • Tréninky: Pá – 11:45 – 13:15

Začínáme hrát 1

  • Trenér: Libor Hubáček
  • Určeno pro: školní družina - oddělení p.uč. Radky Kuncové
  • Tréninky: Pá – 14:00 – 15:00
  • Místo a první trénink: Velká/ malá tělocvična, 24.9.

Začínáme hrát 2

  • Trenér: Eva Krupiková
  • Určeno pro: školní družina - oddělení p.uč. Veroniky Krupikové
  • Tréninky: Pá – 14:00 – 15:00
  • Místo a první trénink: Velká / malá tělocvična

Začínáme hrát 3

  • Trenér: Veronika Klokanová
  • Určeno pro: ranní školní družina
  • Tréninky: St – 07:00 – 08:00
  • Místo a první trénink: Velká / malá tělocvična, 22.9.                                           

Sportovní klub

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Zvonění

Dopolední vyučování:

0. hodina – 7:00 – 7:45 hod.

1. hodina – 8.00 – 8.45 hod.

2. hodina – 8.55 – 9.40 hod.

3. hodina – 10.00 – 10.45 hod.

4. hodina – 10.55 – 11.40 hod.

5. hodina – 11.45 – 12.30 hod.

6. hodina – 12.35 – 13.20 hod.

 

Odpolední vyučování:

1. hodina – 13.20 – 14.05 hod.

2. hodina – 14.10 – 14.55 hod.

3. hodina – 15.00 – 15.45 hod.