Navigace

Obsah

 
úsek pedagogický
   
 
 
 
 
ředitelka školy
Mgr. Alena Lorenzová
reditelka@4zsmost.cz  
 
 
 
 
statutární zástupkyně ředitelky školy
Mgr. Jana Petáková
zastupce@4zsmost.cz      
 
 
 
 

zástupce ředitelky školy

Mgr. Jakub Melich Jakub.Melich@4zsmost.cz      
       
výchovná poradkyně - volba povolání
Mgr. Šárka Mandincová Sarka.Mandincova@4zsmost.cz  
 
 
 
 
výchovná poradkyně - spec.  pedagogika
Mgr. Jana Petáková
zastupce@4zsmost.cz  
 
 
 
 
preventistka rizikového chování
Mgr. Ivana Votrubová
Iva.Votrubova@4zsmost.cz  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
třídní učitelé I. stupně
 
 
Konzultačni hodiny
 
I.A Mgr. Eva Krupiková Eva.Krupikova@4zsmost.cz ČT - 16.00 - 17.00
I.B Iveta Ochtábcová Iveta.Ochtabcova@4zsmost.cz ČT - 16.00 - 17.00
I.C Mgr. Veronika Klokanová Veronika.Klokanova@4zsmost.cz ĆT - 16.00 - 17.00
II.A Martina Horová Martina.Horova@4zsmost.cz ÚT - 14.00 - 15.00
II.B Mgr. Andrea Jandáková Andrea.Jandakova@4zsmost.cz ST - 15.00 - 16.00
II.C Mgr. Jana Suchá Jana.Sucha@4zsmost.cz PO - 14.00 - 15.00
III.A Mgr. Daniela Paurová Daniela.Paurova@4zsmost.cz PO - 14.00 - 15.00
III.B Mgr. Lenka Vášová Lena Vasova@4zsmost.cz PO - 14.00 - 15.00
III.C Mgr. Dagmar Kučerová Dagmar.Kucerova@4zsmost.cz ÚT - 14.00 - 15.00
IV.A Marie Mrázová Marie.Mrazova@4zsmost.cz

PO - 15.00 - 16.00

IV.B Mgr. Petra Strouhalová Petra.Strouhalova@4zsmost.cz

ÚT - 14.30 - 15.30

IV.C Mgr. Hana Turčanová Hana.Turcanova@4zsmost.cz

ÚT - 15.00 - 16.00

V.A Mgr. Klára Prošková Klara.Proskova@4zsmost.cz

ÚT - 14.00 - 15.00

V.B Mgr. Tereza Zebischová Tereza.Zebischova@4zsmost.cz

ÚT - 14.00 - 15.00

V.C Mgr. Radka Strouhalová Radka.Strouhalova@4zsmost.cz

ÚT - 14.30 - 15.30

třídní učitelé II. stupně     Konzultačni hodiny
VI.A Mgr. Šárka Mandincová Sarka.Mandincova@4zsmost.cz PO - 15.00 - 16.00
VI.B Mgr. Jaroslava Niklová Jaroslava.Niklova@4zsmost.cz ÚT - 14.00 - 15.00
VI.C Marie Sekyrková Marie.Sekyrkova@4zsmost.cz ÚT - 15.00 - 16.00
VII.A Mgr. Zdeňka Bláhová Zdenka.Blahova@4zsmost.cz ST - 15.00 - 16.00
VII.B Mgr. Martina Švíková Martina.Svikova@4zsmost.cz ÚT - 15.15 - 16.15
VII.C Mgr. Denisa Palečková Denisa.Paleckova@4zsmost.cz ÚT - 15.00 - 16.00
VIII.A Ing. Iveta Scholzová Iveta.Scholzova@4zsmost.cz PO - 15.00 - 16.00
VIII.B Mgr. Iva Votrubová Iva.Votrubova@4zsmost.cz ST - 16.00 - 17.00
IX.A Ing. Libor Hubaček Libor.Hubacek@4zsmost.cz

PÁ - 14.00 - 15.00

IX.B Mgr. Lenka Nováková Lenka.Novakova@4zsmost.cz

ST - 15.00 - 16.00

IX.C Mgr. Jakub Melich Jakub.Melich@4zsmost.cz

ÚT - 15.00 - 16.00

bez třídnictví
 
 
Konzultačni hodiny
učitelka 
Jana Honzíková
Jana.Honzikova@4zsmost.cz

ČT - 16.00 - 17.00

trenér
Lukáš Kroc
Lukas.Kroc@4zsmost.cz

ÚT - 16.00 - 17.00

učitel
Bc. Michal Prokop Michal.Prokop@4zsmost.cz PÁ - 14.00 - 15.00
učitel
Bc. Aleš Jaroš
Ales.Jaros@4zsmost.cz

ST - 15.00 - 16.00

učitelka Oleksandra Bakai Oleksandra.Bakai@4zsmost.cz ČT - 14.30 - 15.30
učitelka Mgr. Renata Huláková Renata.Hulakova@4zsmost.cz ČT - 15.00 - 16.00
učitel Ing. Michal Bock, Ph.D. Michal.Bock@4zsmost.cz ÚT - 15.15 - 16.15
učitel Mgr. Frolík Svatopluk Svatopluk.Frolik@4zsmost.cz ST - 14.10 - 15.10
       
Přípravná třída
 
 
Konzultačni hodiny
učitelka
Jaroslava Novotná Jaroslava.Novotná@4zsmost.cz

ÚT - 15.00 - 16.00

 
 
 
 
školní družina
 
 
 
vedoucí vychovatelka
Helena Klepácsová
Helena.Klepacsova@4zsmost.cz  
vychovatelka 
Veronika Krupiková Veronika.Krupikova@4zsmost.cz  
vychovatelka
Bc. Radka Kuncová
Radka.Kuncova@4zsmost.cz  
vychovatelka
Jana Cmíralová
Jana.Cmiralova@4zsmost.cz  
 
 
 
 
školní klub      
vychovatelka Marie Trebulová Marie.Trebulova@4zsmost.cz  
       
asistent pedagoga
Zdeňka Slámová  
 
 
 
Monika Lešťanová
 
 
  Šárka Carbochová    
       
 
úsek ekonomický a správní
 
 
 
 
 
 
ekonomka, účetní
Hana Prokopová
ekonom@4zsmost.cz   
hospodářka, personalistka
 
Vladimíra Kořínková
sekretar@4zsmost.cz  
 
 
 
 
     
 
úsek provozní
 
 
 
 
 
 
školník, údržbář
Václav Nedvěd
 
 
       
uklízečka
   
 
uklízečka
Jaroslava Körschnerová
 
 
uklízečka
Hana Kamírová  
 
uklízečka
Ivana Kučerová  
 
uklízečka
Lenka Matějková
 
 
 
 
 
 
 
úsek stravovací
 
 
 
 
 
 
vedoučí ŠJ, provozářka
Eva Kořínková
jidelna@4zsmost.cz  
vedoucí kuchařka
Miroslava Lopatová
 
 
zastupce vedoucí kuchařky
Hana Mišáková
 
 
kuchařka
Petra Matoušková  
 
kuchařka
Larisa Rýdlová
 
 
kuchařka Iveta Zatloukalová    
kuchař
Luboš Lžičař