Menu
ZŠ Most
, Most,
Václava Talicha

Kontakt

Adresa družiny: Václava Talicha 1855/1,4 Most, 434 01

Kontakt na vedoucí vychovatelku Helenu Klepácsovou: 

417 633 239, Helena.Klepacsova@4zsmost.cz

1. oddělení: 1. A, 2. A

2. oddělení: 1. C, 2. C

3. oddělení: přípravná třída, 1. B

4. oddělení:  1. D, 2. A, 2. B

  • Světlana Lukášová
  • e-mail: Svetlana.Lukasova@4zsmost.cz
  • tel.: 417 633 238

5. oddělení: 3. B, 3. C

  • Monika Lešťanová
  • e-mail: Monika.Lestanova@4zsmost.cz

6. oddělení: 3. A

  • Monika Jeníčková
  • e-mail: Monika.Jenickova@4zsmost.cz

Školní klub 1: 4. A, 4. C

  • Stanislava Nickelová
  • e-mail: Stanislava.Nickelova@4zsmost.cz

Školní klub 2: 4. B, 5. A, B, C

  • Eva Benešová
  • e-mail: Eva.Benesova@4zsmost.cz

 

 

Školní družina a klub

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Zvonění

Dopolední vyučování:

0. hodina – 7:00 – 7:45 hod.

1. hodina – 8.00 – 8.45 hod.

2. hodina – 8.55 – 9.40 hod.

3. hodina – 10.00 – 10.45 hod.

4. hodina – 10.55 – 11.40 hod.

5. hodina – 11.45 – 12.30 hod.

6. hodina – 12.35 – 13.20 hod.

 

Odpolední vyučování:

1. hodina – 13.25 – 14.10 hod.

2. hodina – 14.15 – 15.00 hod.

3. hodina – 15.05 – 15.50 hod.