Maskovaná svačinka 1. C
-
Minulý týden nás paní učitelka nalákala na volské oko a hranolky. Hm, to máme rádi, zaradovali jsme se J Ale to překvapení mělo teprve přijít. Paní učitelka nás pěkně převezla. Z volského oka se vyklubal bílý jogurt s broskví či meruňkou a klasické hranolky nahradilo jablíčko.
Vlastně jsme si to užili, protože jsme poznali kuchyňku, povídali jsme si o tom, co už sami umíme připravit k jídlu. Pak jsme si vyhrnuli rukávy, umyli ruce a začali krájet, nandávat na talíře, zdobit skořicí místo pepře a nosit na stůl. Ukázali jsme si, kam patří lžíce či lžička při správném stolování. Nakonec jsme si popřáli dobrou chuť a z talířů to začalo mizet.
Svačinka byla zdravá, navíc dobrá a na pohled k nerozeznání od té původní J
Zkuste to také! Žáci z 1. C