Mikuláš 2014
-
Rok se s rokem sešel…
…a naši deváťáci se dočkali. Od září se totiž těšili na pátek 5. prosince, aby se zhostili nadmíru důležitého úkolu, Mikulášské nadílky.
Přípravy v obou třídách probíhaly s velkou zodpovědností. Počínaje pořízením kostýmů a konče listinami hříšníků, jež připravily třídní učitelky malých žáčků.
V deset hodin začalo nadělování. Zlobílci hrdinně vzdorovali, nebo se sklopeným zrakem recitovali básničku a nejedna hodná holčička plakala, zabořená do náruče paní učitelky. Prostě nadělování, jak má být. Atmosféru všem přiblíží roztomilé fotografie.
http://4zsmost.rajce.idnes.cz/141205_-_Cert_s_Mikulasem_ve_skole/
Šárka Mandincová, Petra Šejstalová – třídní učitelky 9. tříd
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
9. 12. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace:
9. 12. 2014 0:00