Mikuláš a čerti na naší škole
-
I letos si mohli deváťáci zkusit roli Mikuláše, čertů a andělů a zhodnotit chování mladších vrstevníků. Dvě deváté třídy vybraly ze svých řad ty nejšikovnější a začali chodit po jednotlivých třídách prvního stupně. Mikuláš s sebou nosil knihu hříchů, ve které měl zapsané nejen zlobivé žáky ale i dobré skutky hodných žáků. Čerti nakonec do pekla nikoho nevzali (hodní andělé ochraňovali hříšníky svými křídly), ale hříšníci museli slíbit, že se do příštího roku polepší, protože přivolat pekelníky stačí jen obyčejným zadupáním. Tak jsme zvědavi, jak to bude za rok a jestli si čerti nebudou muset přeci jen přinést větší pytel.
Žáci 9.A a 9.B
Odkaz na fotografie: http://zadny-becka.rajce.idnes.cz/Mikulas_04.12.2015/
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
9. 12. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace:
9. 12. 2015 0:00