Pečení ve IV.C
-
V pátek 5. prosince navštívili i naši třídu Mikuláš s čerty a anděly. Kupodivu si s sebou nikoho z nás neodnesli, a tak jsme si mohli všichni vychutnat sváteční svačinku, která byla mimořádná především tím, že jsme si ji sami upekli.
Od rána jsme se věnovali přípravě pečených jablíček v županu. Váleli jsme těsto, loupali jablka, vytvářeli oříškovou náplň a hlavně jsme se snažili zabalit jablíčka do „županu“ z listového těsta. Během třetí hodiny už se celou školou linula lákavá vůně. A jak nám naše výtvory chutnaly? To je krásně vidět na fotkách z opožděné svačinky.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
9. 12. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace:
9. 12. 2014 0:00