, Most,
Václava Talicha

Atletický kroužek začal zostra další sezónu

-

Během čtrnácti dnů se atleti školního atletického kroužku zúčastnili tří důležitých závodů :

17.3.2012 - Velká Žatecká

Vlakem jsme se dostali až do Žatce na Krajský přebor v přespolním běhu a i když jsme tam byli hodně brzy závodníků už tam bylo požehnaně. Každý rok je více běžců? No konečně!!! Pořádná konkurence!!! Móda? Letos nás přijelo sedm běžců. Mezi nejmladšími kde startovalo v každé kategorii dvacet běždů byl Vítek Slavík osmý a Sára Augustínová čtrnáctá. Mezi mladšími žáky kde je konkurence největší skončil Michal Habada šestnáctý, Patrik Jeňo sedmnáctý a Richard Klein dvacátýčtvrtý. Starší žákyně Nela Rybáčková byla šestá a Lenka Habadová sedmá. Připomínám že tato umístění znamenají, že naši běžci jsou vlastně tolikátí nejlepší v Kraji!!!!

23. - 23.3.2012 - MČR v přespolním běhu

Dva dny jsme strávili jako profesionální sportovci na Mistrovství ČR v přespolním běhu v rekreačním zařízení ve Střelských Hošticích u Horažďovic. Byli jsme mezi nejlepšími běžci a pořádně jsme se dívali!!! Věděli jsme, že nebudeme patřit mezi nejlepší ale věděli jsme, že podáme nejlepší možný výkon a to se nám podařilo. Viděli jsme nejlepší běžce, jejich vybavení i 100% organizační zabezpečení závodu. Takže milí atleti, pořádně trénujte ať se na nějaké MČR zase podívám!!!

Výsledky :

Michal Habada - 46. místo, Nela Rybáčková - 36. místo, Lenka Habadová - 39. místo,  Martin Lieber - 29. místo

25.3.2012 - Lesní běh na Resslu

Je jaro, začíná být krásně teplo a atletický kroužek může vyrazit na další jarní test svojí výkonnosti. Lesní běh na Resslu je pro nás už tradiční akce, kterou s přehledem a lehkostí organizují činovníci AK Most.

Celkově máme nejlepší umístění za dobu naší existence.

Předelév Jan Matuščín vybojoval 1. místo, elév Vítek Slavík a dorostenec Martin Lieber doběhli na výborném 3. místě!!!

Za náš kroužek ještě bojovali : Petr Drobný, Michal Habada, Patrik Jeňo, Richard Klein, Jana Andrusová, Lenka Habadová a Eliška Selepová.