Menu
ZŠ Most
, Most,
Václava Talicha

Sportovní a zájmový klub

Sportovní a dovednostní klub při 4.ZŠ Most 

Školní rok 2022/2023!!! - aktualizováno 6.10.2022!!!

Všechny kroužky běží!!!

"Zlepšujeme fyzickou zdatnost a dovednosti našich žáků a sportovců, vytváříme týmy, které umí vyhrávat, radovat se i přijmout prohru. Chceme, aby se naši sportovci dokázali sportem bavit celý život. Nic víc :)))). Naši žáci jsou základním kamenem veškerých stávajících nebo budoucích reprezentačních týmů naší školy a jejich úspěchy nás opravdu těší!!!"            trenéři a lektoři kroužků :)

Naše kroužky jsou:

_____________________________________________________________________________

                                                      Již jasné kroužky!!!

Atletika

  • Trenér: Libor Hubáček
  • Určeno pro: 2.- 5. ročník
  • Tréninky: St – 15:05 – 16:05
  • Místo a první trénink: hřiště / velká tělocvična - středa 21.9.2022
  • již obsazeno 25 členů!!!

Florbal 1. stupeň

  • Trenér: Michal Prokop
  • Určeno pro: 1. - 5. ročník
  • Tréninky: Pátek 7:00 - 7:45
  • Místo a první trénink: Velká tělocvična 7.10.2022

Florbal kluci 2. stupeň

  • Trenér: Libor Hubáček
  • Určeno pro: chlapce 6.- 9. ročník
  • Tréninky: St – 06:45 – 07:40
  • Místo a první trénink: Velká tělocvična - středa 21.9.2022
  • již obsazeno 20 členů!!!

Stolní hokej

  • Trenér: Jakub Schlosser
  • Určeno pro: 3. - 9. ročník
  • Tréninky: Čt – 15:00 – 16:30
  • Místo a první trénink: Třída 8.B - čtvrtek 6.10. 2022

Šachy

  • Trenér: Jaroslava Körschnerová
  • Určeno pro: 1.- 9. ročník
  • Tréninky:
    • hráči - St 15:00 – 16:00
    • začátečníci - Čt 15:00 - 16:00
  • Místo a první trénink: Školní jídelna - sraz vždy u horních šaten 5.10.2022

Dopravní výchova

  • Lektor: Mgr. Eva Krupiková
  • Určeno pro: 4ABC 
  • Setkání: úterý 13:00 - 14:30 1 x za 14 dní
  • Místo a první setkání: 4.10.2022 ve třídě 4.A

Turistický kroužek

  • Lektor: Mgr.Renata Huláková a Mgr.Tereza Zebischová
  • Určeno pro: 3.B a 6.A
  • Setkání: jedenkrát měsíčně o víkendu
  • Místo a první setkání: říjen

Hra na flétnu

  • Lektor: Mgr.Radka Strouhalová
  • Určeno pro: 3. ročníky
  • Setkání: v úterý 12:50 - 13:35
  • Místo a první setkání: 4.10.2022 ve třídě 3.C

Badatelský klub

  • Lektor: Mgr. Svatopluk Frolík
  • Určeno pro: 6.-9. ročník
  • Setkání: čtvrtek 14:00 - 15:00 - učebna chemie
  • Místo a první setkání: 6.10.2022

Angličtina

  • Lektor: Mgr. Marie Mrázová
  • Určeno pro: 5. ročník
  • Setkání: středa 12:45 - 13:30 - učebna 5.B
  • Místo a první setkání: 5.10.2022                          

Badminton

  • Trenér: Lukáš Kroc
  • Určeno pro: Badminton pro nejmenší, Badminton 3. - 5. třída
  • Tréninky: 13.25 - 14.10, 15.05 - 15.50
  • Místo a první trénink: tělocvična

 

Jak sportovat s námi ?

Přijít na první trénink a nahlásit se trenérovi. Následně zaplatit prosím bankovním převodem do 12.10.2022 poplatek 150 korun za kroužek na : č.ú.1401408714/0600 částka 150 korun za kroužek, variabilní symbol Vašeho dítěte ( stejný jako má ve své třídě např. 7701) ale hlavně s poznámkou jména dítěte, např. Petr Anděl - atletika nebo pokud navštěvuje 2 kroužky 300 korun např. Petr Anděl - florbal, šachy a pak jste členem kroužku našeho sportovního a dovednostního klubu!!!

                                         

Sportovní a zájmový klub

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Zvonění

Dopolední vyučování:

0. hodina – 7:00 – 7:45 hod.

1. hodina – 8.00 – 8.45 hod.

2. hodina – 8.55 – 9.40 hod.

3. hodina – 10.00 – 10.45 hod.

4. hodina – 10.55 – 11.40 hod.

5. hodina – 11.45 – 12.30 hod.

6. hodina – 12.35 – 13.20 hod.

 

Odpolední vyučování:

1. hodina – 13.25 – 14.10 hod.

2. hodina – 14.15 – 15.00 hod.

3. hodina – 15.05 – 15.50 hod.