Školní hřiště je po rekonstrukci znovu otevřeno
V úterý 20.5. 2025 se v 15:00 otevírá školní hřiště po dlouhé rekonstrukci. Bude k dispozici i v odpoledních hodinách. Hřiště je krásné a nové a všichni se o něj musíme starat tak, aby vydrželo příštích 20 let!!!
Základní pravidla :
Hřiště je určeno pouze pro žáky naší školy!!!
V uvedené době na rozpisu bude otevřené vždy od 15:00 do 17:30
Každý příchozí se jde zapsat k panu správci a ten vám může zapůjčit míč.
Pan správce není pedagogický pracovník a stará se pouze o technický provoz hřiště
Na hřišti je zakázáno jíst, to platí i pro bonbóny a žvýkačky.
Udržujte pořádek a čistotu.
Při zjištění závady informujte pana správce.
Hezky si zahrajte!!!
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
19. 5. 2025 10:22
Datum poslední aktualizace:
19. 5. 2025 10:50
Autor:
Libor Hubáček